Programma 2015-16

Datum Thuis   Uit Aanvang
Vrijdag 14 augustus RKC Waalwijk 1 – 1 Sparta Rotterdam 20:00 uur
Vrijdag 21 augustus Sparta Rotterdam 3 – 0 FC Eindhoven 20:00 uur
Maandag 24 augustus VVV-Venlo 1 – 1 Sparta Rotterdam 20:00 uur
Zondag 30 augustus Sparta Rotterdam 5 – 2 FC Den Bosch 14:30 uur
Vrijdag 11 september Sparta Rotterdam 3 – 0 Achilles’29 20:00 uur
Vrijdag 18 september Jong PSV 0 – 3 Sparta Rotterdam 20:00 uur
Vrijdag 25 september Sparta Rotterdam 2 – 1 Telstar 20:00 uur
Vrijdag 2 oktober Go Ahead Eagles 2 – 0 Sparta Rotterdam 20:00 uur
Zondag 18 oktober Sparta Rotterdam 3 – 1 FC Oss 14:30 uur
Vrijdag 23 oktober NAC 4 – 0 Sparta Rotterdam 20:00 uur
Vrijdag 30 oktober FC Emmen 1 – 3 Sparta Rotterdam 20:00 uur
Vrijdag 6 november Sparta Rotterdam 3 – 2 Almere City FC 20:00 uur
Vrijdag 20 november Fortuna Sittard 1 – 4 Sparta Rotterdam 20:00 uur
Vrijdag 27 november Sparta Rotterdam 2 – 1 Helmond Sport 20:00 uur
Maandag 30 november Jong Ajax 1 – 1 Sparta Rotterdam 20:00 uur
Vrijdag 4 december Sparta Rotterdam 3 – 1 FC Volendam 20:00 uur
Vrijdag 11 december FC Dordrecht 0 – 3 Sparta Rotterdam 20:00 uur
Vrijdag 18 december Sparta Rotterdam 6 – 0 MVV 20:00 uur
Maandag 18 januari Sparta Rotterdam 5 – 2 RKC Waalwijk 20:00 uur
Vrijdag 22 januari FC Eindhoven 1 – 1 Sparta Rotterdam 20:00 uur
Vrijdag 29 januari FC Den Bosch 1 – 2 Sparta Rotterdam 20:00 uur
Zondag 7 februari Sparta Rotterdam 3 – 1 VVV-Venlo 14:30 uur
Vrijdag 12 februari Achilles’29 0 – 3 Sparta Rotterdam 20:00 uur
Maandag 15 februari Sparta Rotterdam 1 – 0 Jong PSV 20:00 uur
Vrijdag 19 februari Telstar 1 – 3 Sparta Rotterdam 20:00 uur
Zondag 28 februari Sparta Rotterdam 3 – 1 Go Ahead Eagles 14:30 uur
Vrijdag 4 maart FC Oss 1 – 2 Sparta Rotterdam 20:00 uur
Vrijdag 11 maart Sparta Rotterdam 3 – 2 FC Emmen 20:00 uur
Maandag 14 maart Almere City FC 1 – 0 Sparta Rotterdam 20:00 uur
Vrijdag 18 maart Sparta Rotterdam 1 – 1 Fortuna Sittard 20:00 uur
Vrijdag 1 april Sparta Rotterdam 1 – 1 NAC Breda 20:00 uur
Vrijdag 8 april Helmond Sport 1 – 1 Sparta Rotterdam 20:00 uur
Maandag 11 april Sparta Rotterdam 3 – 1 Jong Ajax 20:00 uur
Vrijdag 15 april FC Volendam 2 – 0 Sparta Rotterdam 20:00 uur
Vrijdag 22 april MVV 1 – 3 Sparta Rotterdam 20:00 uur
Vrijdag 29 april Sparta Rotterdam 2 – 3 FC Dordrecht 20:00 uur

Comments are closed